Naprawa maszyn budowlanych i rolniczych, hydraulika siłowa - Włodawa

Jeśli masz firmę lub gospodarstwo na terenie Włodawy, zapraszamy do skorzystania z oferty LUBMASZ. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie hydrauliki siłowej dla Włodawy i okolic, a także naprawy i serwisu maszyn budowlanych. Specjalizujemy się w dziedzinie kompleksowej naprawy ciężkiego sprzętu dla firm budowlanych i transportowych, zakładów produkcyjnych, gospodarstw rolniczych i kopalni. Gwarantujemy fachową obsługę w zakresie naprawy i serwisu maszyn budowlanych w Lublinie, działamy również dla firm i gospodarstw z terenu Włodawy.

Naprawa maszyn budowlanych i pomp hydraulicznych Włodawa – najwyższa jakość usług

W szerokiej ofercie naszej firmy znajduje się kompleksowa naprawa maszyn budowlanych w Lublinie. Świadczymy także usługi dla firm i gospodarstw z terenu Włodawy. Co proponujemy?

  • Usługi mechaniczne – rozbudowaną ofertę kierujemy do firm i gospodarstw z Włodawy, obejmującą: tulejowanie i regenerację otworów w maszynach budowlanych i rolniczych dla klientów z Włodawy, wymianę lemieszy i ich regenerację, naprawę mostów napędowych dla firm z Włodawy i okolic oraz naprawę silników spalinowych i skrzyń biegów; naszą specjalnością jest również naprawa maszyn rolniczych w Lublinie i Włodawie;
  • hydraulika siłowa – nasze usługi obejmują tutaj naprawę pomp, silników i siłowników hydraulicznych dla firm i gospodarstw z obszaru Włodawy i okolic;
  • naprawa układów elektrycznych i elektronicznych – w tym uszkodzenia wiązki elektrycznej, awarie joysticków, a także uszkodzenia sterowników, paneli sterujących i wyświetlaczy.

W LUBMASZ gwarantujemy przywrócenie właściwości użytkowych uszkodzonych maszyn lub ich elementów poprzez regenerację lub wymianę zużytych części. Nasza siedziba znajduje się w Lublinie (dokładnie 200 m. od granicy miasta), swoją ofertę kierujemy jednak także do firm i gospodarstw z Włodawy i okolic. Jesteśmy fachowcami, cenionymi nie tylko w regionie lubelskim. Stawiamy na wiedzę, umiejętności oraz dbałość o szczegóły przy wykonywanych usługach. Powierzane nam naprawy hydrauliki siłowej dla klientów z Włodawy w koparkach, ładowarkach czy żurawiach, zawsze wykonywane są z najwyższą starannością. Poza naprawą siłowników, pomp oraz silników hydraulicznych dla klientów z terenu Włodawy, jesteśmy ekspertami w dziedzinie tulejowania i regeneracji otworów w maszynach budowlanych, rolniczych lub specjalnych. Zawsze wybieramy najbardziej optymalne rozwiązanie i w możliwie najkrótszym czasie pozyskujemy niezbędne elementy. Wykonujemy naprawy maszyn budowlanych i rolniczych na terenie Włodawy jedynie na oryginalnych częściach lub najwyższej jakości zamiennikach, zaopatrując się w najlepsze, specjalistyczne narzędzia i maszyny.