Naprawa maszyn budowlanych i rolniczych, hydraulika siłowa - Kraśnik

Jeśli szukasz oferty dotyczącej naprawy i konserwacji maszyn budowlanych i rolniczych, LUBMASZ poleca swoje usługi. Zajmujemy się kompleksowo hydrauliką siłową dla firm z terenu Kraśnika i okolic, świadczymy usługi w zakresie diagnostyki i naprawy układów hydraulicznych, elektrycznych i mechanicznych. Jesteśmy w stanie pomóc w każdej sytuacji, od drobnych prac konserwacyjnych po kompleksowe remonty. Zapewniamy profesjonalną obsługę w zakresie naprawy i serwisu maszyn budowlanych w Lublinie, a także podzespołów hydrauliki siłowej. Działamy również dla klientów z terenu Kraśnika. Specjalizujemy się w kompleksowej naprawie ciężkiego sprzętu dla firm budowlanych i transportowych, zakładów produkcyjnych, gospodarstw rolniczych i kopalni.

Naprawa maszyn budowlanych i rolniczych Kraśnik – kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

W szerokiej ofercie naszej firmy znajduje się kompleksowa naprawa maszyn budowlanych w Lublinie. Świadczymy także usługi dla firm i gospodarstw z terenu Kraśnika. Co proponujemy?

  • Usługi mechaniczne –  obejmują również firmy i gospodarstwa z Kraśnika; oferujemy między innymi tulejowanie i regenerację otworów w maszynach budowlanych i rolniczych dla Kraśnika, naprawę mostów napędowych dla klientów z tych terenów oraz naprawę silników spalinowych i skrzyń biegów, a także wymianę i regenerację lemieszy; zajmujemy się również naprawą maszyn rolniczych w Lublinie i Kraśniku w szerokim zakresie;
  • hydraulika siłowa – zawierająca usługi takie jak naprawa pomp, silników i siłowników hydraulicznych dla klientów z terenu Kraśnika i okolic;
  • naprawa układów elektrycznych i elektronicznych – obejmująca między innymi uszkodzenia wiązki elektrycznej, awarie odbiorników oraz uszkodzenia sterowników, paneli sterujących i wyświetlaczy.

W LUBMASZ dokonujemy wymiany lub regeneracji zużytych części, dzięki czemu przywracamy maszynom i elementom właściwości użytkowe. Siedziba firmy znajduje się w Lublinie, swoim zasięgiem i zakresem usług obejmujemy jednak także klientów z Kraśnika i okolic. Jesteśmy fachowcami, cenionymi nie tylko w regionie lubelskim. Stawiamy na wiedzę, umiejętności oraz dbałość o szczegóły przy wykonywanych usługach. Wyróżnia nas pasja, z jaką przeprowadzamy wszelkie naprawy. Zawsze wybieramy najbardziej optymalne rozwiązanie i w możliwie najkrótszym czasie pozyskujemy niezbędne elementy.