Naprawa maszyn budowlanych i rolniczych,
hydraulika siłowa - Chełm

Jeśli masz firmę, zakład produkcyjny czy gospodarstwo na terenie Chełma i okolic, skorzystaj z oferty LUBMASZ. Wśród naszych propozycji znajdują się usługi z zakresu hydrauliki siłowej dla klientów z Chełma i okolic, usługi w zakresie diagnostyki i naprawy układów hydraulicznych, elektrycznych i mechanicznych. Zapewniamy profesjonalną obsługę w zakresie naprawy i serwisu maszyn budowlanych w Lublinie, również dla klientów z obszaru Chełma. Mamy doświadczenie w kompleksowej naprawie ciężkiego sprzętu dla firm budowlanych i transportowych, zakładów produkcyjnych, gospodarstw rolniczych i kopalni. Doświadczony i wykwalifikowany zespół przeprowadza kompleksowe naprawy maszyn i urządzeń specjalnych szybko i skutecznie.

Naprawa maszyn budowlanych i rolniczych Chełm – kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

W szerokiej ofercie naszej firmy znajduje się kompleksowa naprawa maszyn budowlanych w Lublinie. Świadczymy także usługi dla firm i gospodarstw z terenu Chełma. Co proponujemy?

  • Usługi mechaniczne, w tym rozbudowaną ofertę dla firm i gospodarstw z Chełma; proponujemy między innymi tulejowanie i regenerację otworów w maszynach budowlanych i rolniczych dla Chełma, wymianę i regenerację lemieszy, naprawę mostów napędowych dla klientów z Chełma i okolic oraz naprawę silników spalinowych i skrzyń biegów; zajmujemy się również naprawą maszyn rolniczych w Lublinie i Chełmie;
  • hydraulika siłowa – w tym usługi takie jak naprawa pomp, silników i siłowników hydraulicznych dla firm i gospodarstw z rejonu Chełma;
  • naprawa układów elektrycznych i elektronicznych – obejmująca między innymi uszkodzenia wiązki elektrycznej, awarie odbiorników oraz uszkodzenia sterowników, paneli sterujących i wyświetlaczy.

W LUBMASZ dokonujemy wymiany lub regeneracji zużytych części, dzięki czemu przywracamy maszynom i elementom właściwości użytkowe. Siedziba firmy znajduje się w Lublinie, swoim zasięgiem i zakresem usług obejmujemy jednak także klientów z Chełma i okolic. Jesteśmy fachowcami, cenionymi nie tylko w regionie lubelskim. Stawiamy na wiedzę, umiejętności oraz dbałość o szczegóły przy wykonywanych usługach. Wyróżnia nas pasja, z jaką przeprowadzamy wszelkie naprawy. Zawsze wybieramy najbardziej optymalne rozwiązanie i w możliwie najkrótszym czasie pozyskujemy niezbędne elementy.