Wymiana i regeneracja lemieszy

Jeśli poszukują Państwo firmy świadczącej usługi wymiany lemieszy w Lublinie, LUBMASZ to doskonały wybór! Zakres naszych usług obejmuje profesjonalne wykonanie i wymianę lemieszy różnego rodzaju łyżek koparek i ładowarek. Lemiesze przyjmują pierwsze uderzenie związane z kontaktem łyżki koparki z gruntem. Są najbardziej narażone na uszkodzenia i zniszczenie, dlatego też muszą być wykonane z wysokiej jakości materiału odpornego na ścieranie. W LUBMASZ świadczymy usługi mechaniczne sprzętu budowlanego, a także usługi naprawy podzespołów hydrauliki siłowej. W szerokim asortymencie oferujemy kompleksowe naprawy i wymiany lemieszy, niezależnie od producenta i roku produkcji.

Wymiana i regeneracja lemieszy w koparce – najwyższa jakość materiałów

Wymiana lemiesza w łyżce koparki czy ładowarki i utrzymanie ich w dobrym stanie jest istotne dla bezpieczeństwa i efektywności pracy. Serwis maszyn budowlanych w Lublinie zapewnia naprawę lemieszy z użyciem najwyższej jakości materiałów. Świadczymy również usługi regeneracji lemieszy, wybierając optymalne rozwiązanie i w możliwie najkrótszym czasie pozyskując niezbędne elementy.

Materiałem stosowanym w procesie produkcji lemieszy jest dwustronnie fazowana blacha Hardox o wysokiej twardości (Hardox ® 400, 450, 500, 550, 600 oraz Extreme) – dzięki temu możemy z powodzeniem dostosować rodzaj blachy do Państwa konkretnych wymagań. Blacha Hardox pochodzi ze szwedzkiej huty SSAB OXELÖSUND, a jej żywotność jest nawet o 30-50% dłuższa niż w przypadku innych stali trudnościeralnych. Sami projektujemy i symetrycznie wiercimy/nawiercamy otwory mocujące tak, aby po zużyciu można było odwrócić lemiesz i wykorzystać jego drugą krawędź roboczą. Lemiesze są mocowane do łyżek za pomocą specjalnych śrub z łbami stożkowymi i nakrętkami samozaciskowymi w klasie 12.9.

Jeśli są Państwo zainteresowani naprawą maszyn budowlanych w Lublinie lub naprawą maszyn rolniczych w Lublinie, wybierzemy dla Państwa optymalne rozwiązanie i w możliwie najkrótszym czasie pozyskamy niezbędne elementy. Posiadamy niezbędną wiedzę i umiejętności, aby podjąć się wykonania każdego, nawet najbardziej wymagającego zlecenia. Wykwalifikowany personel oraz zaplecze techniczne i odpowiedni sprzęt są gwarancją naszej jakości.