O nas

Lubmasz

Od 2014 roku wykonujemy kompleksowe naprawy ciężkiego sprzętu budowlanego, drogowego i rolniczego. Dbamy o jego sprawność, a tym samym komfort i bezpieczeństwo Państwa pracy. Zapraszamy do naszej siedziby w Rudniku pod Lublinem. Gwarantujemy fachową pomoc, merytoryczne podejście, przyjazną obsługę klienta oraz konkurencyjne ceny. Więcej o naszej historii poniżej.

Naprawa i regeneracja podzespołów i elementów hydrauliki siłowej

Regeneracja otworów w maszynach budowlanych i rolniczych

Regeneracja zębatych pomp hydraulicznych

Wykonywanie usług niestandardowych

Historia

firmy

Nasze początki sięgają 2004 roku, kiedy rozpoczęliśmy świadczenie usług w zakresie naprawy siłowników, pomp i silników hydraulicznych. W 2014 roku powstała firma LUBMASZ, a skomplikowana hydraulika siłowa stała się naszą specjalnością. Poszerzyliśmy działalność również o usługi mechaniczne oraz naprawy układów elektrycznych i elektronicznych. Z czasem staliśmy się ekspertami w dziedzinie kompleksowej naprawy ciężkiego sprzętu: budowlanego, drogowego i rolniczego, maszyn roboczych oraz samochodów i urządzeń specjalnych stosowanych w branży budowlanej, rolniczej, górniczej, lotniczej, przemysłowej i spożywczej. 

Ludzie

z pasją

LUBMASZ to ludzie, którzy z niezwykłą starannością przeprowadzają kompleksowe naprawy maszyn i urządzeń specjalnych, niezależnie od producenta i roku produkcji. Długotrwała współpraca z polskimi i zagranicznymi kontrahentami pozwala nam w możliwie najkrótszym czasie pozyskać niezbędne elementy maszyn. A dzięki wiedzy i doświadczeniu możemy kompleksowo spojrzeć na usterkę i wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie w zakresie naprawy. Dokładność i zaangażowanie naszych specjalistów sprawia, że oszczędzają Państwo czas, pieniądze i nerwy, unikając dodatkowych wizyt w kolejnych serwisach. 

Miejsce

LUBMASZ to miejsce, w którym jakość świadczonych usług nie opóźni Państwa prac przez dodatkowe naprawy gwarancyjne. Działamy jedynie na oryginalnych częściach lub najwyższej jakości zamiennikach. Nieustannie od rozpoczęcia działalności uzupełniamy zaplecze techniczne, zaopatrując się w najlepsze specjalistyczne narzędzia i maszyny. Stale podnosimy własne kwalifikacje, a nasz zespół to najlepsi fachowcy w dziedzinie hydrauliki siłowej oraz mechaniki. Rzetelność jest u nas kluczową wartością – jesteśmy świadomi odpowiedzialności za Państwa bezpieczeństwo! 

Co więcej, zapewniamy dogodne warunki finansowe, ponieważ dbamy o jakość usług, konkurencyjność cen i zadowolenie Klientów, co potwierdzają opinie, tych którzy skorzystali z naszych usług.