Naprawa maszyn budowlanych i rolniczych, hydraulika siłowa - Lubartów

Masz firmę lub gospodarstwo na terenie Lubartowa? Firma LUBMASZ świadczy kompleksowe usługi w zakresie hydrauliki siłowej dla Lubartowa i okolic, a także naprawy i serwisu maszyn budowlanych. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie kompleksowej naprawy ciężkiego sprzętu dla firm budowlanych i transportowych, zakładów produkcyjnych, gospodarstw rolniczych i kopalni. W zakresie naprawy maszyn rolniczych dla klientów z Lubartowa pomożemy w każdej sytuacji, od drobnych prac konserwacyjnych po kompleksowe remonty. Zapewniamy profesjonalną obsługę w zakresie naprawy i serwisu maszyn budowlanych w Lublinie, działając również dla firm i gospodarstw z terenu Lubartowa i okolic.

Naprawa maszyn budowlanych i rolniczych Lubartów – kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

W szerokiej ofercie naszej firmy znajduje się kompleksowa naprawa maszyn budowlanych w Lublinie. Świadczymy także usługi dla firm i gospodarstw z terenu Lubartowa. Co proponujemy?

  • Usługi mechanicznenaprawa maszyn rolniczych w Lublinie obejmuje tutaj również usługi dla klientów z Lubartowa; oferujemy między innymi tulejowanie i regenerację otworów w maszynach budowlanych i rolniczych dla Lubartowa, naprawę mostów napędowych dla klientów z tego rejonu oraz naprawę skrzyń biegów, wymianę i regenerację lemieszy dla firm i gospodarstw z terenów lubartowskich;
  • hydraulika siłowa – zawierająca usługi takie jak naprawa pomp, silników i siłowników hydraulicznych dla klientów z terenu Lubartowa i okolic;
  • naprawa układów elektrycznych i elektronicznych – w tym uszkodzeń wiązki elektrycznej, awarii odbiorników oraz uszkodzeń sterowników, paneli sterujących i wyświetlaczy.

Szeroka oferta dla klientów z terenu Lubartowa

W LUBMASZ dokonujemy wymiany lub regeneracji zużytych części, dzięki czemu przywracamy maszynom i elementom właściwości użytkowe. Siedziba firmy znajduje się w Lublinie (dokładnie 200 m. od granicy miasta), swoim zasięgiem i zakresem usług obejmujemy jednak także klientów z Lubartowa i okolic. Wszelkie naprawy maszyn mechanicznych czy hydrauliki siłowej zawsze wykonujemy z najwyższą starannością. Poza naprawą siłowników, pomp oraz silników hydraulicznych dla firm z terenu Lubartowa, specjalizujemy się w dziedzinie tulejowania i regeneracji otworów w maszynach budowlanych, rolniczych lub specjalnych. Zawsze wybieramy najbardziej optymalne rozwiązanie, starając się w możliwie najkrótszym czasie pozyskać niezbędne elementy. Wykonujemy naprawy maszyn budowlanych i rolniczych na terenie Lubartowa jedynie na oryginalnych częściach lub najwyższej jakości zamiennikach. Przeprowadzamy także przeglądy techniczne sprzętu budowlanego i rolniczego.