Naprawa maszyn budowlanych - Lublin

Jeśli szukają Państwo sprawdzonego miejsca, gdzie można wykonać serwis maszyn w Lublinie, firma LUBMASZ poleca swoje usługi. Zajmujemy się naprawą maszyn budowlanych od strony mechanicznej, a przede wszystkim podzespołów hydrauliki siłowej. Przeprowadzamy kompleksowe naprawy maszyn budowlanych w Lublinie, niezależnie od producenta i roku produkcji. Serwis maszyn budowlanych Lublin? Tylko w LUBMASZ!

Naprawa maszyn budowlanych w Lublinie – profesjonalne usługi i doświadczony zespół

Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą zleceń dotyczących usług mechanicznych. Profesjonalnie dokonujemy napraw koparek, ładowarek, spycharek, walców i innego sprzętu budowlanego, drogowego oraz naprawy maszyn rolniczych w Lublinie. Naprawiamy także urządzenia górnicze, przemysłowe i specjalne krajowych oraz zagranicznych producentów.

Gamę naszych prac przy naprawie maszyn budowlanych uzupełniają takie usługi jak tulejowanie, naprawa skrzyń biegów lub usługi w zakresie elektryki i elektroniki.

Jesteśmy w stanie przeprowadzić profesjonalny i kompleksowy serwis ciężkiego sprzętu bez względu na genezę jego usterki. Nasz zespół posiada ogromne doświadczenie i wiedzę, dzięki czemu przywracamy wzorowy stan techniczny niemalże wszystkim maszynom używanym w branży budowlanej.

Dzięki własnemu parkowi maszyn oraz zapleczu sprzętowemu najwyższej jakości naprawiamy koparki i maszyny budowlane krajowych i zagranicznych producentów bez potrzeby usług podwykonawców. W siedzibie naszej firmy przeprowadzamy także regenerację i wymianę części, które nie nadają się do dalszego użytkowania.

W naszej firmie możliwe jest przeprowadzenie przeglądów technicznych sprzętu budowlanego i rolniczego. Cechuje nas niezwykła precyzja oraz dbałość o szczegóły i właśnie dlatego możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość świadczonych usług. Posiadamy niezbędną wiedzę i umiejętności, aby podjąć się wykonania każdego, nawet najbardziej wymagającego zlecenia. Wykwalifikowany personel oraz zaplecze techniczne i odpowiedni sprzęt są gwarancją naszej jakości.