Naprawa maszyn budowlanych i rolniczych, hydraulika siłowa - Biłgoraj

Szukasz usług z zakresu hydrauliki siłowej w Biłgoraju? A może interesuje Cię serwis maszyn budowlanych w Lublinie? Firma LUBMASZ realizuje kompleksowe usługi napraw maszyn rolniczych, budowlanych i ciężkiego sprzętu przemysłowego. Nasza siedziba mieści się w Rudniku koło Lublina, ale obsługujemy firmy i gospodarstwa z całego rejonu lubelskiego i poza nim. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić! 

Naprawa maszyn budowlanych i rolniczych Biłgoraj – skorzystaj z profesjonalnej wiedzy LUBMASZ

Kompleksowa naprawa maszyn budowlanych w Lublinie to tylko jedna z naszych specjalności. Realizujemy także usługi dla gospodarstw rolnych, przemysłu transportowego i wydobywczego na terenie Biłgoraja. Oferujemy: 

  • serwis hydrauliki siłowej – w tym usługi takie jak naprawa silników, siłowników i pomp hydraulicznych, 
  • usługi mechaniczne – m.in. tulejowanie i regenerację otworów, naprawę mostów napędowych, skrzyń biegów i wymianę lemieszy, 
  • naprawę układów elektrycznych i elektronicznych – w tym awarii odbiorników, paneli sterujących, sterowników, czy wiązek elektrycznych. 

Jeśli szukasz sprawdzonej firmy do naprawy maszyn rolniczych w Lublinie czy serwisu pojazdów i maszyn, z których korzysta Twoja firma w Biłgoraju, jesteśmy dobrym wyborem. Nasi specjaliści podpowiedzą Ci, czy lepszym rozwiązaniem będzie regeneracja, czy całkowita wymiana. Zaplanowane naprawy wykonamy w najkrótszym możliwym czasie, bo wiemy, że każdy dzień przestoju to straty. Zapraszamy do współpracy klientów z Biłgoraja i okolic.