Układy elektryczne i elektroniczne

Prawidłowe działanie elektryki i elektroniki w maszynach i ciągnikach rolniczych to gwarancja efektywności pracy i zadowolenia z funkcjonowania maszyny. Naprawa elektroniki maszyn rolniczych to jedna z wielu usług mechanicznych, oferowanych przez LUBMASZ. Wiemy, że zaniedbywanie sygnałów i komunikatów o błędach lub awariach systemów może doprowadzić do poważnych uszkodzeń lub nieodwracalnych zniszczeń poszczególnych elementów maszyny. Naprawa elektroniki w maszynach może zapobiec konsekwencjom w postaci podwyższonych kosztów późniejszych napraw. Usługi mechaniczne sprzętu budowlanego obejmują przywrócenie właściwości użytkowych uszkodzonych maszyn lub ich elementów poprzez regenerację lub wymianę zużytych części. Wśród oferowanych przez nas usług jest także naprawa układów elektrycznych i elektronicznych maszyn – w tym uszkodzeń wiązki elektrycznej, awarii odbiorników oraz uszkodzeń sterowników, paneli sterujących i wyświetlaczy.

Naprawa elektryki i elektroniki w maszynach – profesjonalne usługi

Do najczęściej występujących usterek układów elektrycznych i elektronicznych w maszynach roboczych należą:

  • uszkodzenia wiązki elektrycznej,
  • awarie odbiorników,
  • uszkodzenia sterowników, paneli sterujących i wyświetlaczy.

Nasz rozległy zakres wiedzy o funkcjonowaniu maszyn i praktyczne doświadczenie w połączeniu z odpowiednimi przyrządami pomiarowymi i instrukcjami serwisowymi pozwala w pełni wyeliminować tego typu awarie i zadbać o sprawne funkcjonowanie Państwa sprzętów. Dbamy o to, aby dokonać naprawy w najkrótszym możliwym czasie, dzięki czemu ograniczamy przestój maszyn i wynikające z niego straty.

Oprócz naprawy i regeneracji elektryki i elektroniki w maszynach zajmujemy się szeroko pojętą naprawą maszyn budowlanych w Lublinie. Usługi obejmują między innymi tulejowanie i regenerację otworów w maszynach budowlanych i rolniczych, naprawę mostów napędowych i silników spalinowych, naprawę skrzyń biegów. Wykonujemy również szeroki wachlarz napraw maszyn rolniczych w Lublinie. Firma LUBMASZ świadczy także usługi w zakresie serwisu maszyn budowlanych w Lublinie, a także podzespołów hydrauliki siłowej. Posiadamy niezbędną wiedzę i umiejętności, aby podjąć się wykonania każdego, nawet najbardziej wymagającego zlecenia. Wykwalifikowany personel oraz zaplecze techniczne i odpowiedni sprzęt są gwarancją naszej jakości.