O nas

LUBMASZ to firma, która zaistniała na rynku w 2014 roku, jednak początki naszej działalności sięgają 2004 roku, kiedy skoncentrowaliśmy się na naprawie maszyn i urządzeń opartych na hydraulice siłowej. Zajmujemy się kompleksową obsługą serwisową ciężkiego sprzętu budowlanego i drogowego, a także dźwigów, maszyn roboczych, maszyn rolniczych oraz urządzeń specjalnych. Współpraca z polskimi i zagranicznymi producentami pozwala nam szybko pozyskiwać niezbędne podzespoły hydrauliczne, mechaniczne i elektroniczne oraz części zamienne, co gwarantuje krótki czas realizacji napraw.

W naszej ofercie znajdą Państwo części do maszyn firm takich, jak: ATLAS, LIEBHERR, CASE, JCB, BOBCAT, KOMATSU, ZEPPELIN, CATERPILLAR, EDER, FUCHS, KRAMER, O&K, JOHN DEERE i wielu innych. Naprawiamy także agregaty i zasilacze hydrauliczne oraz pneumatyczne, które powstają na bazie silników benzynowych i Diesla.

Siedziba LUBMASZ znajduje się w Rudniku pod Lublinem, gdzie posiadamy serwis wyposażony w specjalistyczny sprzęt, a także odpowiednie zaplecze techniczne oraz wykwalifikowany personel, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać każdemu zleceniu związanemu z obsługą i naprawą maszyn budowlanych, drogowych i rolniczych. Silną pozycję naszej firmy buduje profesjonalizm oraz zaangażowanie w każde wykonywane zlecenie.

Zapraszamy do współpracy!

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.